Wednesday, 14 August 2013

RAYA 2013

RAYA kali ni memang meriah bagi YUNIE, nak - nak lagi bila ramai keluarga yg balik kampung nenek(belah mak) tahun ni.
Haha ni nak cerita sikit niyh, tu pon kalau korang sudi baca celoteh YUNIE ni.

Apa2 pon tahun ni YUNIE beraya kat kampung mak dulu kat PAKR PanchingSg.Lembing, petang tu baru balik kampung ayah kat Luit Maran.
Penat gila kot, tapi YUNI tak de la sampai gila lagi, tapi serius YUNIE cakap memang penat dari KUANTAN ke MARAN, dari MARAN ke KUANTAN. Huh!! haritu, setiap kali masuk kereta je sandar terus tidur..
RAYA kedua YUNIE raya kat TERMELOH pula..banyak dapat duit raya..
Ni YUNIE nak tunjuk sikit gambar YUNIE & ahli keluarga YUNIE pada hari RAYA PERTAMA

 
  Akhir sekali YUNIE nak mengucapkan SELAMAT HARI RAYA AIDILFITRI..
#minta_maaf_sebab_terlambat

LELAKI & PEREMPUAN

L = Lebih_____________W = Wanita
E = Ensem____________A = Akan
L = Lelaki_____________N = Nampak
A = Andai_____________I = Indah
K = Kuat______________T = Tutup
I = Imannya___________A = Aurat

Sunday, 11 August 2013

CHOI MIN HO

Minho
민호
Minho 2012.jpg
Background information
Birth name Choi Minho (최민호)
Also known as Flaming Charisma
Born December 9, 1991 (age 21)
Incheon, South Korea
Genres Contemporary R&B, K-Pop, dance-pop, hip hop
Occupations Singer, rapper, dancer, actor, model, lyricist, promotional model, presenter, radio host
Years active 2008–present
Labels SM Entertainment
EMI Music Japan [1]
Associated acts Shinee
SM Town
SM The Performance
Stage name
Hangul 민호
Hanja
Revised Romanization Minho
McCune–Reischauer Minho
Birth name
Hangul 최민호
Hanja
Revised Romanization Choe Minho
McCune–Reischauer Ch'oe Minho

KIM MYUNG SOO

L
Birth name Kim Myung-Soo (Kim Myeong-Su)
Also known as Myungsoo
Born March 13, 1992 (age 21)
Seoul, South Korea
Origin Seoul, South Korea
Genres K-Pop, Pop, R&B, dance-pop
Occupations Singer, dancer, actor
Years active 2010–present
Labels Woollim Entertainment
Associated acts Infinite
L
Hangul
Revised Romanization El
McCune–Reischauer El
Birth name
Hangul 김명수
Hanja
Revised Romanization Gim Myeong-su
McCune–Reischauer Kim Myŏngsu